O NÁS
Politika kvality
INSPEKCE

Roz┼í├ş┼Öen├ş portfolia ─Źinnost├ş spole─Źnosti AUDISO a.s. do oblasti technick├ę pomoci stroj├şrensk├Żm subjekt┼»m s vyu┼żit├şm znalost├ş a schopnost├ş z├şskan├ę st├ívaj├şc├ş ─Źinnosti. Pro z├íkazn├şky je p┼Ö├şnosem zaji┼ít─Ťn├ş technologick├ęho dozoru s dopady do ├║spory n├íklad┼», ─Źasov├ęho pr┼»b─Ťhu zak├ízek i zv├Ż┼íen├ş kvality produkt┼». Prioritn├şm c├şlem je vytvo┼Öen├ş podm├şnek pro ├║sp─Ť┼ín├ę poskytov├ín├ş slu┼żby pracovn├şky s pot┼Öebnou kvalifikac├ş a zku┼íenostmi, kte┼Ö├ş jsou schopni poznat technologii a pot┼Öeby z├íkazn├şka a p┼Öin├í┼íet o─Źek├ívan├Ż v├Żkon a p┼Öidanou hodnotu z├íkazn├şkovi.

vize

Certifika─Źn├ş org├ín

Strategick├ę z├ím─Ťry spole─Źnosti

Strategick├ę z├ím─Ťry spole─Źnosti AUDISO a.s.

  1. Udr┼żovat kontakty s┬ácertifikovan├Żmi subjekty i mimo term├şny audit┼» s┬ác├şlem udr┼żet a rozv├şjet jejich syst├ęmy ┼Ö├şzen├ş na vysok├ę ├║rovni. Za t├şm ├║─Źelem pos├şlit marketingovou ─Źinnost jednak sm─Ťrem ke st├ívaj├şc├şm i potenci├íln├şm klient┼»m a d├íle formou aktivn├ş ├║─Źasti z├ístupce spole─Źnosti v┬áprofesn├şch a odborn├Żch sdru┼żen├şch (spolc├şch) asociac├şch.
  2. V┬án├ívaznosti na z├ím─Ťry bodu 1. V├Żrazn─Ť zv├Ż┼íit informa─Źn├ş a odborn├ę akce ve form─Ť semin├í┼Ö┼» a ┼íkolen├ş nejen v┬á├║zk├ę oblasti certifikac├ş, ale i v┬áoblastech navazuj├şc├şch a souvisej├şc├şch s┬ápot┼Öebami podnik┼» a podnikatel┼». Za t├şm ├║─Źelem vyu┼ż├şvat v┬áp┼Öim─Ť┼Öen├ę m├ş┼Öe lektorskou spolupr├íci s┬ávysoce odborn├Żmi a profesn├şmi instituty a organizacemi.....┬á

Otev┼Ö├şt cel├Ż text

Politika kvality
  • Pro zabezpe─Źen├ş konzistence v┼íech proces┼» respektujeme vlastn├ş syst├ęm ┼Ö├şzen├ş kvality CO v┬ásouladu s┬ánormou ─îSN EN ISO/IEC 17021-1:2016 (a navazuj├şc├şmi normami), kter├Ż udr┼żujeme a┬ázlep┼íujeme v┬ásouladu s┬árelevantn├şmi standardy a┬áv├Żvojem podm├şnek na trhu.
  • Uv─Ťdomujeme si, ┼że na┼íi zam─Ťstnanci, extern├ş audito┼Öi i techni─Źt├ş experti jsou srdcem a┬ápodstatou na┼í├ş spole─Źnosti. Poskytujeme jim ve┼íker├ę podm├şnky pro bezpe─Źnou a┬ákvalitn├ş pr├íci a┬ájejich dal┼í├ş odborn├Ż i osobnostn├ş rozvoj. Pravideln├Żm ┼íkolen├şm a┬ávzd─Ťl├ív├ín├şm prohlubujeme pov─Ťdom├ş o┬áhodnot├ích spole─Źnosti, v├Żznamu kvality a┬ádal┼í├şch aspekt┼» pro dosa┼żen├ş kvalitn├şch v├Żsledk┼» a v├Żstup┼» CO.
  • V─Ť┼Ö├şme v┬ábudov├ín├ş kultury v┬ána┼í├ş spole─Źnosti, kter├í podporuje vn├şm├ín├ş spole─Źn├Żch hodnot a z├ím─Ťr┼». I t├şm posilujeme renom├ę certifika─Źn├şho org├ínu.
  • Pravideln─Ť hodnot├şme ve┼íker├ę vjemy od na┼íich z├íkazn├şk┼» i partner┼», t─Ťmito se zab├Żv├íme tak, abychom dosahovali oboustrann├ę spokojenosti p┼Öi zachov├ín├ş v┼íech definovan├Żch pravidel a po┼żadavk┼».

Z├ísady certifika─Źn├şho org├ínu AUDISO ke sta┼żen├ş

P├ír ─Ź├şsel o n├ís
12
Po─Źet realizovan├Żch projekt┼»
8357
Po─Źet vydan├Żch certifik├ít┼»
309
Po─Źet akreditovan├Żch obor┼»
25
Po─Źet realizovan├Żch kurz┼»
Partneři
MP Auditing arm_cert_reg_logo
Z├íkladn├ş kontakty
AUDISO a.s.    AUDISO S.R.L.
S├şdlo: Ti┼ínovsk├í 384, 664 71 Veversk├í B├şt├Ż┼íka┬á ┬á Kontakt:┬á +39 081119322936, +39 0354504730
Kancel├í┼Ö - koresponden─Źn├ş adresa:
Okru┼żn├ş 828/25, 638 00, Brno┬á ┬á
Kancelář: 
Via Tino di Camaino, 9 - 80128 - Napoli
Viale Papa Giovanni XXIII, 106 - 24121 - Bergamo
I─î: 26976285 I─î: 07738831218

 

E-mail: info@audiso.cz E-mail: info@audiso.it

┬áAUDISO a.s. zaps├ína u Krajsk├ęho soudu v Brn─Ť, odd├şl C,┬ávlo┼żka 49007

www.audiso.it