SLU┼ŻBY

Ov─Ť┼Ö certifik├ít ze ┼íkolen├ş

SLU┼ŻBY
Person├íln├ş audit

PERSON├üLN├Ź AUDIT

Person├íln├ş management je v┬áposledn├ş dob─Ť st├íle v├şce akcentov├ín, a to v┬áz├ívislosti na posilov├ín├ş firemn├ş kultury a p├ę─Źe o zam─Ťstnance, s┬áohledem na efektivn├ş vyu┼żit├ş jejich odborn├ęho, du┼íevn├şho i fyzick├ęho potenci├ílu. Na┼íe spole─Źnost realizuje person├íln├ş audity ve v┼íech typech spole─Źnost├ş.

Mezi vyu┼ż├şvan├ę metody person├íln├şho auditu je studium dokumentace a procesn├şch model┼» ┼Ö├şzen├ş spole─Źnosti, rozhovory se zam─Ťstnanci firmy a anonymn├ş dotazov├ín├ş s┬án├íslednou anal├Żzou a synt├ęzou v├Żsledk┼», kter├ę n├ísledn─Ť vedou ke stanoven├ş doporu─Źen├ş k┬árealizaci opat┼Öen├ş k┬ádosa┼żen├ş c├şlov├ęho stavu.

 

Zam─Ť┼Öen├ş :

  • Audit syst├ęmu person├íln├şho ┼Ö├şzen├ş zhodnocen├ş kvality v oblasti ŘLZ (┼Ö├şzen├ş lidsk├Żch zdroj┼»)
  • Audit lidsk├Żch zdroj┼» - poskytnut├ş nez├ívisl├ęho pohledu na ├║rove┼ł a vyu┼żit├ş lidsk├ęho potenci├ílu v aktu├íln├şch podm├şnk├ích organizace/firmy.

 

 

C├şle person├íln├şho auditu:

Spole─Źn├Żm c├şlem person├íln├şho auditu je zmapovat a zefektivnit ┼Ö├şzen├ş lidsk├Żch zdroj┼» a jejich vyu┼żit├ş v─Źetn─Ť pos├şlen├ş podnikov├ęho klimatu. Tento proces velmi ─Źasto p┼Öin├í┼í├ş v├Żznamn├ę ekonomick├ę a person├íln├ş ├║spory, a to pr├ív─Ť vzhledem ke zv├Ż┼íen├ş efektivity vyu┼żit├ş lidsk├Żch zdroj┼».

Audit syst├ęmu person├íln├şho ┼Ö├şzen├ş┬á

Audit ┼Ö├şzen├ş lidsk├Żch zdroj┼» je z├íkladn├şm n├ístrojem kontroly a pos├şlen├ş ├║─Źinnosti a efektivity person├íln├şho managementu. V sou─Źasn├ę dob─Ť m┼»┼żeme definovat dva druhy audit┼», a to intern├ş, kter├Ż je realizov├ín na z├íklad─Ť vlastn├şho vyhodnocov├ín├ş, a extern├ş, kter├Ż je realizov├ín ve spolupr├íci s extern├şmi poradci. Extern├ş audit m├í nemalou v├Żhodu v nez├ívislosti, kdy extern├ş poradce nen├ş posti┼żen tzv. ÔÇ×provozn├ş ─Źi podnikovou slepotouÔÇť, nem├í kolegi├íln├ş, osobn├ş, ─Źi p┼Ö├ítelsk├ę vazby k auditovan├Żm a m├í mo┼żnost porovn├ívat a aplikovat zku┼íenosti z jin├Żch obdobn─Ť velk├Ż podnik┼».

Audit lidsk├Żch zdroj┼»┬á

Realizujeme mana┼żersk├Ż ─Źi person├íln├ş audit v podnic├şch, kter├ę maj├ş dlouhodob├Ż z├íjem o kvalitu a rozvoj sv├ęho managementu i dal┼í├şch skupin kl├ş─Źov├Żch lidsk├Żch zdroj┼». Dal┼í├ş kl├ş─Źovou oblast├ş je rozvoj firemn├şho klimatu a kultury podniku.

Person├íln├ş audit se zam─Ť┼Öuje na posouzen├ş zp┼»sobu rozd─Ťlen├ş pravomoc├ş a odpov─Ťdnost├ş mezi hlavn├şmi pracovn├şmi m├şsty, organiza─Źn├şmi ├║tvary, na hodnocen├ş pr┼»b─Ťhu rozhodovac├şch a komunika─Źn├şch proces┼», efektivity organiza─Źn├ş struktury a jej├ş optimalizace, n├ípln─Ťmi pracovn├şch post┼» apod. Samoz┼Öejm─Ť na z├íklad─Ť po┼żadavk┼» z├íkazn├şka lze c├şle auditu zam─Ť┼Öit i na dal┼í├ş aspekty person├íln├şho managementu, jako je vyu┼żit├ş pracovn├ş doby, optimalizace vyt├ş┼żenosti, kvalifikace pracovn├şk┼» na kl├ş─Źov├Żch pozic├şch, a dal┼í├ş.

Popt├ívka slu┼żeb / P┼Öihl├í┼íka na ┼íkolen├ş

  • Zaj├şm├í V├ís informace o slu┼żb├ích/cen├ích? Uve─Ćte V├í┼íe dotazy do pozn├ímky.
  • Chcete se p┼Öihl├ísit na ┼íkolen├ş? Do pozn├ímky napi┼íte Va┼íe jm├ęno a preferovan├ę m├şsto ┼íkolen├ş.

N├ízev spole─Źnosti:
I─î:
Jm├ęno (funkce) kontaktn├ş osoby:
Email:
P┼Öedm─Ťt p┼Öihl├í┼íky/popt├ívky
Poznámky
  • Zaj├şm├í V├ís informace o slu┼żb├ích/cen├ích? Uve─Ćte V├í┼íe dotazy do pozn├ímky.
  • Chcete se p┼Öihl├ísit na ┼íkolen├ş? Do pozn├ímky napi┼íte Va┼íe jm├ęno a preferovan├ę m├şsto ┼íkolen├ş.
code
Vlo┼żte ─Ź├şseln├Ż k├│d z obr├ízku:
P├ír ─Ź├şsel o n├ís
12
Po─Źet realizovan├Żch projekt┼»
5015
Po─Źet vydan├Żch certifik├ít┼»
305
Po─Źet akreditovan├Żch obor┼»
25
Po─Źet realizovan├Żch kurz┼»
Partneři
MP Auditing arm_cert_reg_logo
Z├íkladn├ş kontakty
AUDISO a.s.    AUDISO S.R.L.
S├şdlo: Ti┼ínovsk├í 384, 664 71 Veversk├í B├şt├Ż┼íka┬á ┬á Kontakt:┬á +39 081119322936, +39 0354504730
Kancelář:
Okru┼żn├ş 828/25, 638 00, Brno┬á ┬á
Kancelář: 
Via Tino di Camaino, 9 - 80128 - Napoli
Viale Papa Giovanni XXIII, 106 - 24121 - Bergamo
I─î: 26976285 I─î: 07738831218

 

E-mail: info@audiso.cz E-mail: info@audiso.it

┬áAUDISO a.s. zaps├ína u Krajsk├ęho soudu v Brn─Ť, odd├şl C,┬ávlo┼żka 49007

www.audiso.it